הירשמו וקבלו המלצות, קודי הנחה והטבות

קרדיגנים לסתיו

על ידי  |  אין תגובות

תמיד אומרים לי שאני ירושלמית (לשעבר) בלאי. ואז כשמגלים שנולדתי באנגליה אז אפילו עוד יותר. “איך את כל כך סובלת מקור?” תמיד שואלים אותי בפליאה. “גן החימום הפנימי פשוט פסח עליי” אני עונה. או במילים אחרות אני כבר לא גרה בירושלים 15 שנה אז קצת עברה לי היכולת להתמודד עם קור חודר. 

אז אני אנה, ואני ממש לא אוהבת כשקר לי וזו אחת הסיבות שבגללן לעולם לא אחזור לגור בעיר בה גדלתי הלוא היא עיר הקודש ירושלים. טוב never say never אבל אני די בטוחה בסיפור הזה.

ועכשיו שמרגישים את הסתיו כבר בצינת הבוקר וברוח הקרירה והנעימה בערב אני מבינה שאחה”צ הבא שאבלה עם עמית והבנות בים יהיה כנראה רק בעוד כמה חודשים. אבל כחובבת לימונדה אני אוהבת להסתכל על הצד החיובי של כל העניין הזה ולראות את הצד היפה שבסתיו.

אז קודם כל, סתיו זה לא חורף! סתיו זה סגריריות נעימה שעושה חשק לטייל בחוץ בלי לשווע למזגן, סתיו זה לעשות פיקניק באמצע היום כי אפשר, סתיו זה לנסוע עם חלון פתוח וסתיו זה להרגיש את השינוי באוויר.

אחד הדברים הנוספים שאני אוהבת בסתיו זה היכולת לשלב צבעים וטקסטורות בלי שצריך להחביא אותם מתחת למעיל ואין דרך טובה לעשות את זה מאשר עם קרדיגן משובח.

אז לקראת הסתיו הבא עלינו לטובה סקרתי את הרשת ובחרתי עבורכן כ-25 הקרדיגנים הכי מדליקים, חמימים ושווים ברשת. 

mod cloth

למידע על כל האתרים, עלויות משלוח וקודי הנחה בואו לכאן

*כל הפריטים במלאי נכון ל-6 באוקטובר 2016

איך הפכתי חולצה של 8.5 דולר מאליאקספרס למיליון דולר

אליאקספרס: איך הפכתי חולצה שהגיעה גדולה למיליון דולר

בפעם הראשונה בהסטוריית הקניות שלי ב אליאקספרס …

לכתבה

תגובתך בבקשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *