הירשמו וקבלו המלצות, קודי הנחה והטבות

כל מה שצריך לדעת על מה שקרה ב-asos השבוע

על ידי  | אין תגובות

השבוע היה לא מעט בלאגן ב-asos, תלונות על תשלומים גבוהים, על דרישה לתשלום מע”מ כשהמשלוח היה פחות מ-75 דולר, חוסר תקשורת עם שירות לקוחות ועוד ועוד ועוד.

אז החדשות הטובות הן שהכל בסדר אבל לטובת מי שלא הצליחה לעקוב אחרי כל מה שקורה החלטתי לעשות קצת סדר בבלאגן:

הבעיה:

במהלך השבוע האחרון הגיעו המון תלונות מלקוחות שקנו באתר במשלוח רגיל (דואר ישראל) וקיבלו מייל בבקשה לקבל את מספר תעודת הזהות וגם קיבלו דרישה לתשלומים בסכומים גבוהים וזאת למרות שסכום הקניה שלהם היה מתחת ל-75 דולר שכידוע זה הסכום המותר לקניה שפטור מתשלומי מע”מ. 

מה באמת קרה:

asos מנסים לשפר את השירות שלהם ולקצר את זמן ההגעה של המשלוחים שמגיעים אלינו ולכן חברו לחברת השילוח UPS שיתחלקו בעומס עם דואר ישראל. מה שקרה בפועל זה שהייתה תקלה שגרמה לכך שתשלומים נגבו מלקוחות בלי שהייתה באמת סיבה לכך. 

מה עושים?

במידה וקיבלת דרישה לתשלום לא ברור, או שכבר שילמת תפני לשירות הלקוחות שלהם או בפייסבוק של asos כאן או באתר של asos כאן ותבקשי החזר. הם מודעים לבעיה ועושים הכל כדי לתקן את המצב.

וזו ההודעה הרשמית של asos: 

We are in the process of reducing standard delivery times to Israel from 14 days to 7 days. Unfortunately, we have discovered a bug during this migration that has resulted in some customers with orders under $75 being charged for customs duty incorrectly. We are working hard to fix this as quickly as possible and ask anyone affected in the meantime to please contact our customer care team.

ובעברית: אנחנו מנסים להוריד את זמני המשלוח הרגיל מ-14 יום ל-7 ימים. לצערנו, התגלתה תקלה במהלך המיגרציה עם השירות שיצרה מצב שבו לקוחות שהזמינו מתחת ל-75 דולר נאצלו לשלם מסים באופן שגוי. אנחנו עובדים קשה לתקן את הבעיה במהירות המירבית ומבקשים שכל מי שנפגש ייצור קשר עם שירות לקוחות.

בקיצור הכל טוב, קצת סבלנות והכל יחזור לקדמותו 🙂

הקוד IL17 שמעניק 17% הנחה שוב בתוקף

ואם אנחנו כבר כאן, אתמול הזכירו לי כמה חברות בקבוצת הפייסבוק שלי (תודה!) שהקוד IL17 פג תוקף. מיד כתבתי מייל לחבריי האסוסיים שהאריכו את הקוד בלי שאלות.

אז תזכורת: 

הקוד IL17 מעניק 17% הנחה בקניה מעל £50

הקוד IL17PLUS מעניק 17% הנחה בקניה מעל £100

וגם, יש עד 70% הנחה עכשיו באתר.

שיהיה סופש נעים!

אנה

To asos

10 מעילים הורסים שאפשר לקנות בסייל החורף של אסוס

למרות כל אזהרות הרווח, אסוס שוב יוצאת …

לכתבה
המניה של אסוס צנחה ב-40%

למה המניה של אסוס צנחה ב-40%?

באסוס דיווחו על הפסדים ובעקבות זאת המניה …

לכתבה

תגובתך בבקשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *